Glazura do Łazienki

Aranżacja wnętrz, Kurs skałkowy, Szyna karniszowa Możliwość komentowania Glazura do Łazienki została wyłączona 88
Glazura do Łazienki
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Łazienka to bardzo ważne pomieszczenie w każdym domu. Spędzamy w niej mnóstwo czasu, ważne więc by było to miejsce, w którym dobrze się czujemy i możemy wypocząć. Planując urządzenie własnej łazienki miejmy na uwadze, by wraz z resztą mieszkania tworzyła spójną całość pod względem wystroju.
Łazienka w stylu glamour to eleganckie i bogato zdobione wnętrze. Kolorystyka utrzymana jest w ciemnej-czarnej bądź szarej tonacji, choć zdarzają się też wnętrza białe lub złote. Glazura do łazienki tworzyć drobną, gładką i lśniącą mozaikę, za pomocą której można stworzyć również ozdobne ornamenty. Warto także dobrać pasujące dodatki i ozdoby. Z pewnością nie można zapomnieć o stylowym żyrandolu, który powinien być duży i zwracać uwagę. Jako dodatki dobrze sprawdzą się ozdobne mydelniczki, pięknie zdobione wazony i lustro w efektownej ramie.
Styl glamour sprawdzi się u osób lubiących antyki, bogaty wystrój wnętrz i przepych. Łazienka w takim stylu przypomina bardziej salon kąpielowy, który zapewni nam dawkę luksusu i pozwoli poczuć się we własnym domu jak w SPA.

Author

admin

Related Articles

Nowe mieszkania w Warszawie i mieszkania na sprzedaż Kraków - http://nowe-mieszkania-w-warszawie.eu/

Search

Back to Top

Umywalka Simas Flow 39,5x50cm FL15, radio taxi ketrzyn, Miska wisząca Catalano New light 1VSLI00, Stalowa a aluminiowa konstrukcja w meblach technorattanowych, Miska wisząca WC Catalano Zero 50 1VSV50N00, Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 1VS55N00, Dębki kalendarz imprez 2016, Umywalka Simas Flow 63,5x49,5cm FL04, Umywalka Simas Flow 40x49,5cm FL14