Kontenery na gruz

Aluminiowa zabudowa balkonu, Armatura, Sufit napinany Możliwość komentowania Kontenery na gruz została wyłączona 51
Kontenery na gruz
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Mianem kontenera określa się zazwyczaj metalową skrzynię, która posiada pewne zunifikowane wymiary oraz określoną konstrukcję. Kontener służy do przewożenia drobnicy. Jest ona najczęściej zapakowana w opakowania kartonowe. Czasami stosuje się w tym celu również paczki, skrzynie, czy worki.
Kontenery zostały jakiś czas temu ujednolicone. Znacznie przyśpieszyło to operacje przeładunku. Dzięki temu można również stosować wyspecjalizowany sprzęt, który pozwala na niezwykle sprawne przeładowywanie.
Istnieją różnego rodzaju kontenery, które mogą specjalizować się w przechowywaniu konkretnych typów materiału. Dla przykładu bardzo popularne w dzisiejszych czasach kontenery na gruz służą tylko i wyłącznie do przechowywania gruzu i transportowania go.
Pierwsze kontenery powstały prawdopodobnie na początku ubiegłego stulecia. W naszym kraju pojawiły się w pierwszej dekadzie dwudziestolecia międzywojennego. Obecnie używa się tego, czy innego rodzaju kontenerów w praktycznie każdym kraju cywilizowanego świata.

Author

admin

Related Articles

Nowe mieszkania w Warszawie i mieszkania na sprzedaż Kraków - http://nowe-mieszkania-w-warszawie.eu/

Search

Back to Top

Umywalka Simas Arcade 37x28 cm AR035, sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych, Umywalka Simas Evolution 58x42cm EVO10, N25 opalanie natryskowe, Pomoc medyczna w Niemczech Helper, wynajem igłofiltrów stalowych, Miska wisząca WC Catalano Star 1VSST00, wypożyczalnia igłofiltrów elastycznych, Lekkie przyczepki sprzedawane woj. pomorskie, Umywalka Simas Flow 57,5x50cm FL21