Mieszkania Kraków Nowa Huta

Adiuwanty, Aranżacja wnętrz, Posadzki epoksydowe Możliwość komentowania Mieszkania Kraków Nowa Huta została wyłączona 68
Mieszkania Kraków Nowa Huta
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Nowa Huta w Krakowie – mieszkania w dobrej cenie!

Mieszkania Kraków Nowa Huta to nowo wybudowane osiedle charakteryzujące się wysokim poczuciem bezpieczeństwa, nowoczesności i terenami zielonymi wokół. Główną ideą projektantów było stworzenie harmonijnej przestrzeni przyjaznej jej mieszkańcom, zgodnej z zasadą ładu przestrzennego. Aby zapewnić mieszkańcom Mieszkania Kraków Nowa Huta komfort codziennego życia i relaks zaprojektowano strefy wolne od ruchu samochodowego, z fontannami, ławkami, ciągami spacerowymi, dużą ilością zaaranżowanej zieleni. W teren osiedla skrupulatnie wkomponowano place zabaw dla dzieci oraz tzw. „siłownie pod chmurką” ze sprzętami do ćwiczeń na wolnym powietrzu.

Osiedle jest położone w niedalekiej odległości od centrum Krakowa, jest dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta. W pobliżu osiedla znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Obiekty charakteryzują się bliskością usługowych, biurowych, edukacyjnych i innych.

Dla przyszłych mieszkańców czekają metraże o funkcjonalnych rozkładach od 45 mkw do 120 mkw. Liczba pokoi waha się od przytulnych kawalerek po 4 pokojowe mieszkania, będące niezwykle wygodną i atrakcyjną alternatywą dla domu. Mieszkania na parterze posiadają duże ogródki, zaś na piętrze – balkony lub loggie. W podziemiach budynków znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców osiedla. Ponadto wyposażone są w windy i system profesjonalnego monitoringu. Estetykę i elegancję osiedla podkreślać będzie słoneczna i przyjazna kolorystyka elewacji, jej liczne zdobienia oraz zieleń wokół.

Author

admin

Related Articles

Nowe mieszkania w Warszawie i mieszkania na sprzedaż Kraków - http://nowe-mieszkania-w-warszawie.eu/

Search

Back to Top

, , , , , , , , ,