Nowe Mieszkania Kraków

Armatura, Piorunochrony 1 komentarz do Nowe Mieszkania Kraków 103
Nowe Mieszkania Kraków
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Nosząc się z zamiarem przeprowadzki i zakupu mieszkania masz do wyboru dwie drogi: zakup z rynku wtórnego i zakup z rynku pierwotnego. Na rynku wtórnym znajdziesz wiele, wydawać by się mogło – atrakcyjnych ofert. Skuszony atrakcyjnymi cenami umawiasz się z kolejnymi sprzedawcami i spotyka Ciebie zawód – mieszkania z rynku wtórnego często odbiegają od opisów zamieszczanych w ogłoszeniach.

Używane mieszkania są wprawdzie tańsze, jednak musisz się liczyć z kosztownym remontem, odgrzybianiem i słabym ogrzewaniem. Czasem warto zainwestować w nowe mieszkania Kraków to miasto, w którym znajdziesz wiele ciekawych ofert od deweloperów. W wielu wypadkach możesz liczyć na atrakcyjne promocje lub rabaty. Mieszkania kupowane na rynku pierwotnym są wykonywane z coraz lepszych materiałów, mają często podziemny garaż i windę dla mieszkańców. Co ważne – nowe mieszkanie urządzisz po swojemu, nie będziesz musiał zrywać podłóg po poprzednich właścicielach. Za nowe mieszkanie nie zapłacisz też 2% podatku od czynności cywilnoprawnych, który obowiązuje w przypadku zakupu mieszkania z rynku pierwotnego.

Author

admin

Related Articles

Nowe mieszkania w Warszawie i mieszkania na sprzedaż Kraków - http://nowe-mieszkania-w-warszawie.eu/

Search

Back to Top

Umywalka Simas Flow 69x50cm FL01, Szamba Betonowe Sokołów Podlaski, Umywalka Simas Arcade 37x28 cm AR035, armatura łazienkowa Dornbracht, Umywalka Simas Flow 82x50cm FL20, akcesoria do łazienki Apavisa, przeszczep chrząstki warszawa, Umywalka Simas Flow 63,5x49,5cm FL04, Montaż klatek bezpieczeństwa w warsztacie w Poznaniu, Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11